GA Vakumlu Kumlama Tabancası
GA Vakumlu Kumlama Tabancası

GA Vakumlu Kumlama Tabancası (10115301)

0,00
Marka : Contracor
İndirim Oranı : %86 İndirim
Fiyat : €811,95  + KDV
İndirimli : €113,17  + KDV
KDV Dahil : ₺2.304,54
TL Fiyat : ₺2.304,54(KDV Dahil)
₺2.304,54 'den başlayan taksitlerle

GA tabancası korozyonu, kaplamaları, ısıl işlem artıklarını veya diğer maddeleri hızlı bir şekilde gidermek için yüksek hızlı hava ve aşındırıcı karışımını yönlendirir. GA püskürtme tabancası, yüksek agresif veya ağır püskürtme aşındırıcıları kullanarak yüksek performanslı püskürtme sağlar. Tabanca, hava verimliliğini en üst seviyeye çıkarmak ve tabanca gövdesi aşınmasını en aza indirmek için hava jeti ve püskürtme nozulunu tam olarak hizalı tutar. Tabanca yapısı kumlama deseninin hassas kontrolünü sağlar. Tabanca çıkışındaki tırtıklı bir somun, operatörün nozulları herhangi bir alet kullanmadan değiştirmesini sağlar.

ADET :

Avantajları

* Pek çok kumlama aşındırıcısı ile kullanıma uygundur. Çelik grit, silisyum karbür, garnit kumu, alüminyum oksit, cam küre ve seramik gibi.

* Yüksek aşınma direnci, uzun kanallı bor karbür nozulu. GA tabancası, mevcut hava kaynağından etkili yararlanmak için çeşitli hava jetlerini ve nozul boyutlarını kabul eder.

* Sabit tabanca, operatörün yorgunluğunu azaltır ve uzun süren kumlama sırasında verimliliği arttırır. Ayarlanabilir braket, tüm olası kumlama yönlerinde tabancayı sabitlemeye izin verir.

* Hassas şekilli karıştırma odası, sabit aşındırıcı akışı için yavaşlamayı ortadan kaldırır.

NOT: Kumlama tabancası nozulsuz olarak verilmektedir. Uygun nozul modelleri için lütfen tıklayınız.

Benzer Ürünler